USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias

ex. Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goiás

Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

23

Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Om van uw vakantie in Caldas Novas te genieten, verblijf in Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias, gelegen op afstand van 2 km van de Japanse Tuin en op 14 minuten lopen van Caldas Novas Yacht Club. Het 1-badkamer appartement ligt op een paar stappen verwijderd van Liberty Square en biedt gasten een bubbelbad en een sauna.

Dit appartement heeft een welgelegen locatie op loopafstand van 9 minuten van het diRoma Acqua Park. Het Watermonument ligt op afstand van 2,1 km van deze accommodatie.

Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias is op 10 minuten rijden van Caldas Novas luchthaven. Voor een ontspannen verblijf wordt er een zwembad aangeboden.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 08:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias.

    Gasten van Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Museu de Cera Caldas Novas, op 9 minuten wandelen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Jardim Japones (2 km) en het Serra Verde Winkelcentrum (2,1 km).
  • ❓

    Hoe lang duurt het om vanaf Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias in het stadscentrum te komen?

    Het duurt 15 minuten lopen om van Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias naar het stadscentrum te komen.
  • ❓

    Welke spafaciliteiten biedt Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias?

    Ter plaatse kunnen gasten van Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias de ontspanning ervaren met een bubbelbad en een sauna.
  • ❓

    Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?

    Dit appartement biedt plaats aan maximaal 5 gasten.
  • ❓

    Heeft het appartement een eigen zwembad?

    Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Flat Mobiliado Em Caldas Novas Goias, Brazilië

Rua Ilidio Lopes Moraes Condominio Thermas Place Apartamento 1110, Caldas Novas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved